ORTAÇAĞ KARANLIKLARINDA YİTİP GİDEN BU ÇOCUKLAR...

Neslihan Acu'dan yeni yazı. Konya'da ölen 18 kız çocuğu için...

'BAŞBAKAN, KARANLIK ODAKLARIN TAŞERONLUĞU VAZİFESİNİ GÖNÜLLÜ OLARAK SÜRDÜREN VAKİT'İN VERDİĞİ PESPAYE DESTEĞE BU ZAMANA KADAR HEP TENEZZÜL ETTİ'

Ahmet Hakan, Genelkurmay Başkanı’nın, İsrail’de "Ağlama Duvarı" önünde çektirdiği turistik fotoğrafı manşet yapan Vakit'i ağır bir dille eleştirdi.

BROADWAY SAHNELERİ KARANLIĞA GÖMÜLDÜ!

Sahne çalışanları sendikasının almış olduğu grev kararının ardından, dünyanın en ünlü sanat merkezleriden biri olarak kabul edilen Broadway'de sahneler karardı.

VE MAĞDEN'DEN EĞİN'E CEVAP: ONUN HAKKINDA BİLDİKLERİM GAZETE SAYFALARINA DÖKÜLMEYECEK KADAR KARANLIK

Tümmm o Özkök güzellemeleri, Sedat Ergin'in ağırlamaları, Hıncal ağbi yağdanlıkları kendine 'böyyük' medyaya transfer olarak dönecek sanıyor. Ama -Dinle Küçük Adam!- bu rüya(n) gerçekleşmeyecek. Yağlama ağbilerin seni hep uzaktan sevecek... Döksün bence etekliğindeki tümmm taşları! Bu memleket ondan (hem sivil+hem askeri) hizmet bekliyor! Benim onun hakkında bildiklerim, gazete sayfalarına dökülemeyecek kadar karanlık lekeler zira.

RADİKAL, CUMHURİYET'İN REKLAMINI ELEŞTİRDİ

Radikal Genel Yayın Yönetmeni İsmet Berkan, bugünkü yazısında Cumhuriyet'in "Sandıktan karanlık çıkabilir" yazısını eleştirdi.

KANAL D'DE ELEKTRİKLER KESİLDİ, SEDA SAYAN CANLI YAYINDA KARANLIKTA KALDI

MEDYATAVA-Şu sıralarda devam eden Seda Sayan'ın Kanal D'deki programında ilginç bir canlı yayın kazası yaşandı. Stüdyoda elektrikler kesilince neler yaşandı...

TRT 39. YILDÖNÜMÜNÜ KARANLIKTA KUTLADI

TRT, kuruluşunun 39. yıldönümünü karanlıkta kutladı. TRT'nin Tepebaşı stüdyolarında düzenlenen ve canlı yayınlanan programda elektrikler kesildi.

CUMHURBAŞKANI SEZER, ÖZBİLGİÇ'İN TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATANMASI İLE İLGİLİ KARANAMEYİ İADE ETTİ

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, TRT Genel Müdürlüğü'ne, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Ruhi Özbilgiç'in atanmasına ilişkin kararnameyi iade etti.

OLIVER STONE'NUN 11 EYLÜL FİLMİ VİZYONA GİRİYOR

Hollywood’un karanlıklar prensi" olarak tanınan sert filmlerin yönetmeni Oliver Stone’un çektiği, 11 Eylül’ü anlatan "World Trade Center" ABD’de bugün vizyona giriyor.

DEV KADRO BU FİLMDE BULUŞUYOR

Cumhuriyet tarihinin karanlık siyasi cinayetlerinden biri kabul edilen Ankara Cinayeti, iddialı bir dönem filmine konu oluyor.

BUGÜN DOĞUMGÜNÜ OLAN ECE ERKEN'E HANGİ ÜNLÜ CANLI YAYIN SÜRPRİZİ YAPTI?

Kanal 1'de Büyüle Beni adlı programı sunan Ece Erken'in bugün doğumgünü. Bu nedenle ünlü bir star akşam canlı yayına çıkacak ve programda karanlık odaya girerek kendine eş seçecek.

LAMBDA'LI GAZETECİLER BAKİ KOŞAR İÇİN YÜRÜDÜ

Eşcinsel Sivil Toplum Gelişimine üye bir grup gazeteci Baki Koşar'ın evinde bıçaklanarak öldürülmesini protesto etti. İstiklal Caddesi'nde yürüyen grup, Galatasaray Meydanı'na Koşar'ın anısana karanfil bırakarak olaysız bir şekilde dağıldı.

SAVCILIK DİNK'İN CEZASININ ERTELENME KARARININ BOZULMASINI İSTEDİ

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'e, "Türklüğü tahkir ve tezyif ettiği" iddiasıyla verilen mahkumiyetin ertelenmesi karanının esastan ve usulden bozulmasını istedi.

SEDA KARAN TERCÜMAN'DA

Alışveriş editörü Seda Karan Ciner Grubu'nun Tercüman'ı ile anlaştı.

ÜMİT KARAN: TOROĞLU'NU DUYSAM OLAY ÇIKARDI

Erman Toroğlu'nun canlı yayında 'Ümit yarın evleniyorsun, golleri bu akşam attın' sözleri büyük tepki çekti. Yıldız golcü 'Duysaydım cevabı esirgemezdim' dedi.

Sayfa Derleme Süresi: 5.2596 saniye