SABAH, MARKA ARAŞTIRMASINDA HÜRRİYET'İ GEÇTİ

Nielsen'in her yıl yaptığı "Markalar Araştırması"na bu yıl da Arçelik damga vurdu. İlk hatırlanan marka, yakın hissedilen marka, akla ilk gelen firma kategorilerinde birinci Arçelik... Gazetelerde ise, geçen yılın birincisi Hürriyet, tahtını bu yıl Sabah'a bıraktı, TV kanallarının birinci yine Kanal D...

CUMA GÜNÜNÜN GALİBİ YİNE ASİ OLDU

Cuma günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Asi'yi izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

FENERBAHÇE - CHELSEA MAÇI, YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜ GEÇTİ

Çarşamba günü total ve AB Grubu Fenerbahçe - Chelsea maçına kilitlendi. Kanal D'nin yayınlandığı günden bu yana rating rekorları kıran dizisi Yaprak Dökümü de geceyi ikincilikle kapadı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

DOĞAN MEDYA CENTER'IN TİRYAKİLERİ MEDYATAVA'YA İSYANLARDA: BİZ DE MAĞDURUZ

Medyatava dün Doğan TV Center'daki (DTC) tavizsiz sigara yasağını yazmış, Kanal D, Star ve CNN Türk'ün bulunduğu plazanın çalışanlarının "resmi sigara içme alanı" olan "Çimen Kafe"den izlenimler aktarmıştı. Bugün Milliyet, Posta, Radikal, Fanatik ve Referans çalışanlarının yaşadıklarına yer veriyoruz. İşte Doğan Grubu'nda ikinci sigarasız gün...

SALININ GALİBİ BİNBİR GECE

Salı günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Binbir Gece'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GALİBİYETİ KANAL D VE ATV PAYLAŞTI

Pazartesi günü total'de en çok seyredilen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

HINCAL ULUÇ, HANGİ KANALDA YENİ BİR PROGRAMA BAŞLIYOR?

Hıncal Uluç, Yaşamdan Dakikalar ve 90 Dakika'dan sonra bir kanal da daha programa başlayacak...

ÇARŞAMBANIN GALİBİ YAPRAK DÖKÜMÜ KIRILAMAYAN BİR REKORA İMZA ATMAYA HAZIRLANIYOR

Çarşamba günü total ve AB Grubu yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'ne kilitlendi. Dizinin en yakın takipçisi ise Bellarus - Türkiye Milli Takımları arasında oynanan hazırlık maçı oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BİNBİR GECE VAR MISIN YOK MUSUN'U GEÇTİ

Bu salı total ve AB Grubu'nun en çok izlediği program bir süredir liderliği Var mısın Yok musun'a kaptıran Kanal D'nin dizisi Binbir Gece oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ ATV VE KANAL D'NİN REKABETİNE SAHNE OLDU

Pazartesi günü total'de en çok seyredilen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ASİ, BU CUMA DA İPİ GÖĞÜSLEDİ

Cuma günü total ve AB Grubu tarafından en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Asi oldu. Tansiyonun epey yüksek olduğu gündem ise Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni'nden izlendi. Progrmaların izlenme oranları RATING bölümünde.

KANAL D ANA HABER BÜLTENİ İNTERNET SİTESİ AÇILIYOR

24 Mart'ta yayına başlayacak www.kanald.com.tr adresini tıklayıp, Mehmet Ali Birand’la Kanal D Ana Haber Bülteni’ne ve habere, 24 saat kesintisiz ulaşacaksınız.

YAPRAK DÖKÜMÜ REKORA MI KOŞUYOR?

Çarşamba günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BİNBİR GECE, LİDERLİK KOLTUĞUNA GERİ DÖNDÜ

Salı günü total'de ve AB Grubu'nda en çok seyredilen program, bir süredir liderliği Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun'a kaptıran Kanal D'nin dizisi Binbir Gece oldu. Peki ana haber bültenleri arasındaki rekabette neler yaşandı? Ayrıntılar RATING bölümünde.

CUMANIN GALİBİ KANAL D

Cuma günü total'de ve AB Grubu'nda en çok seyredilen program Kanal D'nin dizisi Asi oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 12.1704 saniye