BİNBİR GECE VAR MISIN YOK MUSUN'U GEÇTİ

Bu salı total ve AB Grubu'nun en çok izlediği program bir süredir liderliği Var mısın Yok musun'a kaptıran Kanal D'nin dizisi Binbir Gece oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ ATV VE KANAL D'NİN REKABETİNE SAHNE OLDU

Pazartesi günü total'de en çok seyredilen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ASİ, BU CUMA DA İPİ GÖĞÜSLEDİ

Cuma günü total ve AB Grubu tarafından en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Asi oldu. Tansiyonun epey yüksek olduğu gündem ise Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni'nden izlendi. Progrmaların izlenme oranları RATING bölümünde.

KANAL D ANA HABER BÜLTENİ İNTERNET SİTESİ AÇILIYOR

24 Mart'ta yayına başlayacak www.kanald.com.tr adresini tıklayıp, Mehmet Ali Birand’la Kanal D Ana Haber Bülteni’ne ve habere, 24 saat kesintisiz ulaşacaksınız.

YAPRAK DÖKÜMÜ REKORA MI KOŞUYOR?

Çarşamba günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BİNBİR GECE, LİDERLİK KOLTUĞUNA GERİ DÖNDÜ

Salı günü total'de ve AB Grubu'nda en çok seyredilen program, bir süredir liderliği Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun'a kaptıran Kanal D'nin dizisi Binbir Gece oldu. Peki ana haber bültenleri arasındaki rekabette neler yaşandı? Ayrıntılar RATING bölümünde.

CUMANIN GALİBİ KANAL D

Cuma günü total'de ve AB Grubu'nda en çok seyredilen program Kanal D'nin dizisi Asi oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

KANAL D'NİN YENİ SİTESİ PAZARTESİ YAYINDA

İnternette büyümeye büyük önem veren Doğan Grubu, Türkiye'nin en çok izlenen TV kanallarından Kanal D'nin sitesini pazartesi yeni içerikle yayına sunacak.

YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜ KİMSE GEÇEMİYOR

Çarşamba günü total'de ve AB Grubu'nda en çok seyredilen program yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü oldu. Yaprak Dökümü'nün en yakın rakibi Var mısın Yok musun total'de ikincilik AB Grubu'nda ise beşincilikle yetinmek zorunda kaldı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SALI GÜNÜ VAR MISIN YOK MUSUN VE BİNBİR GECE'NİN REKABETİNE SAHNE OLDU KAZANAN YİNE ACUN!

Salı günü total'de en çok izlenen program Acun Ilıcalı'nın sunduğu görme engelli yarışmacı Evren'in yarıştığı Var mısın Yok musun oldu. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Binbir Gece'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ?

Pazartesi günü total'de en çok seyredilen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

DOĞUM İZNİNE AYRILAN GÜL SAYGI'NIN YERİNE KİM GELDİ

MEDYATAVA-Doğumuna sayılı haftalar kalan Gül Gölge Saygı'nın çalışmalarına ara vermesi üzerine Kanal D'de ekrana gelen "Canlı Canlı" programındaki sunuculuk görevini bir başka ünlü isim yapacak.

CUMA GÜNÜNÜN GALİBİ KANAL D'NİN DİZİSİ ASİ OLDU

Cuma günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Asi oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SON DAKİKA... SHOW TV VE FOX REKLAM ORTAKLIĞI KARARI ALDI...

MEDYATAVA-Doğan Grubu'na ait Birmaş Nisan ve Mayıs aylarında grubun kanalları Kanal D, Star, TNT ve CnnTürk'ün paket satışını yapma kararı aldı. Bunun üzerine Show TV ve Fox da yeni bir anlaşmaya imza attı.

ÇARŞAMBA GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Çarşamba günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 7.6134 saniye