BARLAS, ÇÖLAŞAN´I HÜRRİYET YÖNETİMİNE SORDU

Mehmet Barlas, Emin Çölaşan´ın kendi grubundaki yazarlara ağır ifadeler kullanmasının nedenlerini Hürriyet üst düzey yöneticilerine sorduğunu yazdı. İşte Barlas´a verilen yanıt: "Çölaşan´a bu yazıları yazma dersek, Star´a gider ve Aydın Doğan hakkında yazmaya başlar. Onu Hürriyet´te tutarak, Aydın Bey´i koruyoruz"

HÜRRİYET´İN YABANCI AJANSLARA DAYANDIRDIĞI HABERİ: UZAN İMPARATORLUĞU PARÇALANIYOR

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan ve Uzan Grubu arasında yaşananlar uluslararası ajanslara da konu oldu. Dün AFP ve AP, Uzan ve Erdoğan arasındaki gerginlikle ilgili bugüne kadar gerçekleşen olayları derlediği haberler yayınladı. Yayınlanan haberlerde Başbakan Tayyip Erdoğan´a meydan okuyan kişi olarak görüldüğü ifade edilen Cem Uzan´ın politik geleceğinin yükseldiği ancak aile imparatorluğunun parçalandığı belirtildi.

AYRANİÇ´İ RTÜK´E ŞİKAYET ETTİLER

SÜTAŞ´ın ayran reklamındaki "Ayraniç" karakteri RTÜK´e şikayet edildi. Şikayette, "İnek golü atarken çok müstehcen görünüyor, çocuklar açısından sakıncalı" ifadeleri kullanıldı.

UZAN´IN TALİMATLA ALINAN İFADESİ BURSA´YA ULAŞTI. ŞİMDİ DAVA AÇILIP AÇILMAYACAĞINA KARAR VERİLECEK

Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Emin Özler, Uzan´ın ifadesinin kendilerine ulaşmasıyla birlikte soruşturma için gerekli evrakın tamamlandığını, ilgili Cumhuriyet Savcısı´nın yapacağı inceleme sonucu dava açılıp açılmayacağına karar verileceğini açıkladı.

SABAH ÖYKÜ ANLATTIBAĞLANTIYI OKUYUCUYA BIRAKTI

"Genç. Yakışıklı. Hırslı. Zengin, hem de çok zengin. Özelleştirme ihalelerinde aldığı şirketlerle milyar dolarla ifade edilen servetin sahibi oldu. Ancak siyasete girmeye kalktı. Şimdi varını-yoğunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya." İşte, Sabah Gazetesi´nin editoryalı bugün böyle başlıyor. Peki yazıda sizce kimden bahsediliyor?

N.Ç. HABERİ NE KADAR TEPKİ ALDI?

13 yaşındaki bir kız çocuğuna yapılan tecavüzün ifadelerini ayrıntıları ile yayınlayan Hürriyet Gazetesi, medyada tepkiye ve tartışmaya neden oldu. Peki, bu habere okuyucudan gelen tepki kaç tane dersiniz? Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök´ün aktardığına göre...

NELER OLMUŞ HAYATTA: KORKMAZ YİĞİT´İN İNANILMAZ AÇIKLAMALARI

Bir zamanlar medya patronuydu. Ünlü bir işadamıydı. Sonra mafya, medya ve siyaset üçgeninde hapise kadar uzanan bir sürece girdi. dünyanın başka ülkesinde olsa bu hikayeden ROMAN veya FİLM çıkardı. sonuna gerçekten alınmıştır ibaresi konarak. İşte Korkmaz Yiğit´in Meclis Soruşturma Komisyonu´nda verdiği müthiş ifadenin tam metni satır satır YeniHarman´da yayınlanıyor. Biz sadece medya bölümünü aldık. Tamamını okumak için siz de dergiyi alın...

BEYAZ GAZETECİLER GENELKURMAY´DA

Sabah Gazetesi yazarı Metin Münir, tartışmaya neden olan ´akredite basın´ konusunda ´zehir zemberek´ bir değerlendirmede bulundu. Toplantı için uygulanması gereken kaideleri, uygulanmayanları açık ve net bir ifadeyle dile getiren Münir, toplantıya çağrılan gazeteciler için de bir isim buldu: Beyaz gazeteciler...

Sayfa Derleme Süresi: 5.4026 saniye