KARA HABER! DHA MUHABİRİ CEM EMİR'İ KAYBETTİK

© MEDYATAVA- DHA muhabiri Cem Emir'in cansız bedenine ulaşıldı.

DHA MUHABİRLERİNDEN UMUTLU HABER

© MEDYATAVA- Van'da yıkılan Bayram Oteli enkazı altında kalan DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir'in cep telefonlarından sinyal alındı.

TGC, DHA'YA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

TGC Yönetim Kurulu Van'da önceki gün meydana gelen 5,6 büyüklüğündeki depremde göçük altında kalan Doğan Haber Ajansı (DHA) muhabirleri Cem Emir ve Sebahattin Yılmaz ile diğer depremzedelerin sağ salim kurtarılması temennisinde bulundu.

CNN MAKEDONYA'YI DHA'YLA İZLİYOR

Daha önce Hindistan, Almanya ve Ukrayna'yı tanıtan CNN, bugünden itibaren canlı ve bant yayınlar ile Makedonya'yı tanıtacak. CNN ekibi Makedonya tanıtımında prodüksiyon desteğini ise Doğan Haber Ajansı'ndan aldı.

EROL KÖSE POLİSE İFADE VERDİ: 'O SAYFA BANA AİT DEĞİL'

Twitter’daki sayfasında tanıdığı ünlüler hakkında yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düşen Erol Köse, polise ifade verdi. İşte DHA'nın haberi...

DHA MUHABİRİ SORUMSUZ MU? VİDEO

Akşam yazarlarından Yurtsan Atakan, Somali uçağının pistte yaptığı kazayı uçağın içinden görüntüleyen DHA muhabirini sorumsuzlukla suçladı.

ÜNLÜ DİZİ OYUNCUSU BÖYLE DOLANDIRILDI

Dolandırılan kişiler arasında yeralan Geniş Aile dizisinin hiç konuşmayan "Lala Müfit"i Ahmet Sarsılmaz, başından geçenleri DHA’ya anlattı.

İŞTE TAKSİM'DEKİ PATLAMA ANI!

Bu sabah saat 10.30 sıralarında Taksim Meydanı'ndaki çevik kuvvet noktasında meydana gelen ve 10'u polis 22 kişinin yaralanmasıyla, eylemci olduğu tahmin edilen 1 kişinin de ölmesiyle sonuçlanan patlama DHA kameralarına böyle yansıdı

ARINÇ'TAN SONRA ATALAY'I DA HACKLEDİ

Önceki akşam Bülent Arınç'ın sitesini hacklediğini DHA'ya ihbar eden korsan şimdi de Beşir Atalay'ın sitesini ele geçirdi.

HÜRRİYET VE DHA HATA YAPMADI, ZAMAN VE İHA'DA AYNI HABERİ YAZDI

Hürriyet yazarı Vahap Munyar, Sabah ekonomi servisinin "SPK'ya gözdağı mı vermek istiyorlar" iddiasına cevap verdi: Kurum karmaşasının kaynağı Hürriyet değil, bölgedeki jandarma ekibi. Aynı karmaşa, sadece Doğan Haber Ajansı ve Hürriyet’te değil, Zaman Gazetesi’nin internet sitesi ile İhlas Haber Ajansı’nda da vardı...

DOĞAN HABER AJANSI'NIN ACI GÜNÜ

4 yıldan beri DHA’nın Göle muhabirliğini yapan Erdal Durak, evinde geçirdiği yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

GALATASARAYLI FUTBOLCU ARDA TURAN'IN DIŞ HATLAR TERMİNALİNDE KARIŞTIĞI KAVGAYI DHA KAMERAMANI ÇEKTİ

İşte Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ve arkadaşı olduğu iddia edilen kişinin karıştığı kavganın görüntüleri... -VİDEO-

KONYA'DAKİ ÇÖKME OLAYINDA DHA BAŞARISI

Konya'dan 165 kilometre uzaklıkta, toros dağları eteğinde çökmede bütün dünyaya görüntüleri ilk yayını DHA yaptı.

BASIN KONSEYİ'NDEN DOĞAN HABER AJANSINA UYARI

Basın Konseyi Yüksek Kurulu Ege Üniversitesi'nin bazı öğretim görevlilerinin yazılı şikayetini Milliyet için yersiz bulurken DHA'yı uyardı.

ÇIPLAK DENİZE GİREN KIZIN FOTOĞRAFINI YAYINLAYAN HÜRRİYET VE DHA UYARILDI

Basın Konseyi Yüksek Kurulu, Doğan Haber Ajansının verdiği ve Hürriyet gazetesinin 3 Eylül günlü nüshasında yayınlanan “Çırılçıplak denize girdi ortalık karıştı” başlıklı haberle ilgili resen başlatılan incelemeyi değerlendirdi.

Sayfa Derleme Süresi: 5.7896 saniye