DHA: UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ!

Doğan Haber Ajansı, geçen sene Van'da yaşanan 2. depremde hayatlarını kaybeden DHA muhabirleri Cem Emir ve Sebahattin Yılmaz için bugün bir anma mesajı yayınladı.

DEPREMDE ÖLEN MUHABİRLERİN AİLELERİ MECLİS'TE

Van depreminde ölen DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir’in aileleri siyasi partilerin grup başkan vekilleriyle görüştü.

'ARAF'A EN İYİ FİLM ÖDÜLÜ

Yeşim Ustaoğlu'nun son filmi 'Araf', Uluslararası Abu Dhabi Film Festivali'nde En İyi Film ödülünü kazandı.

'ARAF'A EN İYİ FİLM ÖDÜLÜ

Yeşim Ustaoğlu'nun son filmi 'Araf', Uluslararası Abu Dhabi Film Festivali'nde En İyi Film ödülünü kazandı.

AA MI DOĞRU SÖYLÜYOR DHA MI?

Okullar 'iki fotoğraf'la açıldı. Hangi fotoğraf gerçeğe yakın? İşte Eyüp Can'ın Radikal'deki yorumu...

MÜYESSER YILDIZ: DÜN OĞLUMU KOKLAYARAK UYUDUM

Odatv Davası'ndan dün tahliye edilen gazeteci Müyesser Yıldız Uğur DHA'nın sorularını yanıtladı.

İKİ MUHABİRİN AİLESİ DE DAVAYA MÜDAHİL OLDU

Van'daki 2. depremde yıkılan Bayram Oteli enkazında hayatını kaybeden DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir'in avukatları yargı sürecine müdahil oldu.

DHA MUHABİRİNE SİLAHLI SALDIRI

Sultanbeyli'de silahlı çatışma haberini takip eden DHA muhabiri Cengiz Çoban, çatışan taraflardan bir saldırgan tarafından bacağından bıçakla yaralandı

HALUK LEVENT 'AVRUPA'DAYIM' DEDİ, KKTC'DEN ÇIKTI

İzmir Polisi'nin çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik yaptığı operasyonda hakkında gözaltı kararı bulunan ünlü şarkıcı Haluk Levent, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde DHA'nın objektifine takıldı.

CEM EMİR VE SEBAHATTİN YILMAZ ANISINA 'BASIN KONSEYİ ÖZEL ÖDÜLÜ'

Basın Konseyi Yüksek Kurulu, Van'daki 2. depremde hayatlarını kaybeden DHA muhabirleri Cem Emir ve Sebahattin Yılmaz anısına “Basın Konseyi Özel Ödülü” verilmesini kararlaştırdı.

SEBAHATTİN YILMAZ VE CEM EMİR İÇİN BİR ŞEY YAPMALI!

Ömür Gedik, Van'daki 2. depremde hayatlarını kaybeden DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir için çağrıda bulundu...

CEM VE SEBAHATTİN İÇİN TAZİYE MESAJI YAĞIYOR

Van'da kaldıkları otelin 5.6 büyüklüğündeki depremde yıkılmasıyla enkaz altında kalan ve dün gece enkazdan cansız bedenleri çıkarılan DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir için her kesimden DHA'ya başsağlığı mesajı yağdı.

'VAN MİSAFİRPERVERLİĞİ SAYESİNDE HAYATTAYIM'

Vatan gazetesi yazarı Mutlu Tönbekici, Van'daki 2. depremde yıkılan ve DHA muhabirleri dahil pek çok kişiye mezar olan Bayram Otel'de kalmaktan nasıl kurtulduğunu yazdı.

DÜNYA TÜRKİYE'DEKİ SON DAKİKALARI DHA'DAN TAKİP ETTİ

© MEDYATAVA- Dünya basını Türkiye'nin "kara cuma"sında yaşanan feribot kaçırma ve depdem bölgesinden son dakika gelişmeleri DHA'dan izledi.

VAN'DAN BİR ACI HABER DAHA! SEBAHATTİN'İ DE KAYBETTİK

Van'da çarşamba günü meydana gelen Richter ölçeğine göre, 5.6 büyüklüğündeki ikinci depremde konakladıkları otelin enkazında yaşamlarını yitiren DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir'in cansız bedenlerine gece ulaşıldı. Yılmaz ve Emir, bugün toprağa veriliyor.

Sayfa Derleme Süresi: 3.7226 saniye