ALİCAN DEĞER TUNCAY ÖZKAN'LA İLGİLİ NE AÇIKLADI?

Cengiz Semercioğlu'nun Habertürk'te ekrana gelen programı Full Ekran'a konuk olarak katılan Show TV Haber Müdürü Alican Değer, eski müdürü Tuncay Özkan'ın kendisine küs olduğunu söyledi. Programın diğer konuğu Show TV Ana Haber Spikeri Defne Samyeli de Özkan'ın kendisine dargın olduğunu duyduğunu söyledi.

SHOW TV HABER SPİKERİ DEFNE SAMYELİ´NİN KIBRIS VATANDAŞI OLMA İSTEĞİ REDDEDİLDİ

KKTC´de, AB vatandaşlığını alacak olan 45 bin kişilik liste hazırlanırken, son 5 yılda kesintisiz ikamet veya 7 yıl süreyle ikamet şartı aranınca Mümtaz Soysal, Mehmet Ali Erbil, Defne Samyeli, Tanju Çolak liste dışı kaldı.

ANAR ARAŞTIRMASI: EN BAŞARILI HABER SPİKERİ ALİ KIRCA

ANAR´ın yaptığı bir araştırma en başarılı haber spikeri olarak Ali Kırca´yı gösterdi. Araştırmada ikinci sırada Defne Samyeli üçüncüde ise Ahmet Hakan Coşkun çıktı...

SHOW TV´DE İSTİFA GÜNÜ... ÖZKAN´IN ARDINDAN TÜM EKİP İSTİFA EDECEK!

Medyatava hafta sonu medyayayı sarsan özel haberiyle yine gündeme damgasını vurdu. Tuncay Özkan´ın isitasının doğru olup olmadığını merak eden medya üst düzey yöneticileri ve sayısız meslektaşımız Medyatava´nın telefonlarını sürekli çaldırdı. Ama "Medyatava yazmadıysa doğru değildir" sözü bir kez daha kanıtlandı! Medyatava yazdı, yine doğru çıktı. Dün akşam Tuncay Özkan´ın evinde neler konuşuldu, bugün Show TV´de yaşanacak istifa fırtınasından kimler etkilenecek, bu gece Defne Samyeli´nin yerine ana haber bültenini kim sunacak? İşte Medyatava farkıyla bugün Show TV´de yaşanacaklar.

SHOW TV YENİ SEZONA HIZLI GİRECEK: YILDIZ TİLBE SHOW, AYDIN HAVASI VE MELEK ABLA

Show TV Star´dan Aydın Havası´nı transfer etti. Yıldız Tilbe Show başlıyor. Haber önünde ise hafta içi hergün yayınlanacak bir program hazırlığında. Defne Samyeli´nin yerine haberi sunacak isim de kesinleşti...

Sayfa Derleme Süresi: 4.3109 saniye