DUMANDAN ETKİLENEN 140 KİŞİ HASTANELERE KALDIRILDI

Dolmabahçe'de G-MALL Kültür ve Alışveriş Merkezi'ndeki sinemada çıkan yangından etkilenen yaklaşık 140 kişinin hastanelere kaldırıldığı bildirildi.

YANGINDA SON DURUM

Dolmabahçe'de G-MALL Kültür ve Alışveriş Merkezi'ndeki sinemada bir filmin galası sırasında yangın çıktı. Yangın kontrol altına alınırken, yaralanan ve yoğun dumandan etkilenen çok sayıda kişi çevredeki hastanelere kaldırıldı.

OKAN BAYÜLGEN'Lİ REKLAMLARA 600 BİN DOLAR GİDECEK

BKM üyesi bankalar alışverişlerde banka kartlarının da kullanılması için 4 milyon dolarlık bütçeyle tanıtım atağına kalktı.

GÜLER SABANCI ÖDEMEYİ KARTLA MI YAPTI, NAKİT Mİ?

Maslak Boyner mağazasının açılış haberi hemen hemen bütün gazetelerde yer aldı. Ama Sabah ve Posta'daki bir alışveriş ayrıntısı yine 'hangisi doğru' dedirtti. İşte Medyatava.net editörlerinden kaçmayan 'o ayrıntı'.

MEMATİ KENDİNİ BİZE BAĞIŞLADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Dizinin kasetini imzalamak için Olivium Alışveriş Merkezleri’ne giden Kurtlar Vadisi’nin oyuncuları ile hayranları arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Yaşlı bir kadın, dizinin önceki bölümünde intiharın eşiğine gelen ancak son anda vazgeçen Gürkan Uygun'a (Memati) sarılarak “Kendini bize bağışladığın için çok teşekkür ederim” diyerek hüngür hüngür ağladı.

HÜRRİYET: HAKAN UZAN SİNGAPUR´DA

Hürriyet, fotoğraflı haberinde "Interpol´ün 6 aydır tüm dünyada aradığı Hakan Uzan, Singapur´da 4 korumasıyla alışveriş yaparken kameralara yakalandı" dedi.

MEDYA YÖNETİCİLERİNİN TERÖR GÜNDEMİ

Basın Konseyi Başkanı Oktay Ekşi´nin davetiyle, önde gelen medya organlarının genel yayın yönetmenleri ile Basın Konseyi Yüksek Kurulu Üyeleri, ´´terör konusunda medyanın üzerine düşen ortak sorumluluğun gerekleri üzerinde görüş alışverişinde bulunmak´´ amacıyla, Ataköy´deki Crown Plaza otelinde toplandılar.

MUSTAFA SANDAL, AMAZON´DA ÜÇÜNCÜ SIRADA

Mustafa Sandal, "Aya Benzer 2003 (Moonlight)" isimli single´ının henüz 4 gündür piyasada olmasına rağmen Almanya´da listelerin üst sıralarında yer almaya başladı. Sandal, sanal alışveriş merkezi Amazon´un Almanya sitesinde de en çok satan single´lar arasında üçüncü sıraya yükseldi.

Sayfa Derleme Süresi: 3.6914 saniye