Tamer Karadağlı'dan Medyatava'ya DARBEkatör Bayram açıklaması

Sosyal medyada Tamer Karadağlı'nın ismiyle gönderilen Twitter için sanatçıdan Medyatava'ya açıklama geldi.

Tamer Karadağ'lı isyan etti!

ATV’de Tamer Karadağlı’nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana isimli yarışma programında Tamer Karadağ'lı yarışmacılara sert çıktı.

AYŞE ARMAN'DAN 'MEMELERİNİ AÇSIN GÖRMEK İSTİYORUM' DİYEN TAMER KARADAĞLI'YA YANIT

"Hepsi, 'Benimle ilgilenin!' çığlığı... Çok çaresiz bulduğumu itiraf etmeliyim. İntikam almak isteyen birinin daha akıllı olması gerekir."

KARADAĞLI EKRANA HEPİMİZ SU SAMURUYUZ TİŞÖRTÜ İLE ÇIKTI

Haberturk TV'deki "Hülya Avşar Soruyor'un ilk konukları Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan'dı. Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, "Hepimiz Su Samuruyuz" yazılı tişörtüyle Can Dündar tartışmasına taraf oldu.

İDDİALI DİZİ DAHA 4. BÖLÜMDE EKRANA VEDA ETTİ

Dizinin ünlü başrol oyuncularına takviye olarak Tamer Karadağlı'dan Deniz Akkaya'ya konuk oyuncular da reytinglere çare olamadı. Peki hangi dizi yayından kalktı?..

EKRANA GERİ DÖNMEYE HAZIRLANAN ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN AKIBETİ NE OLDU?

Başrollerini Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın paylaştığı Çocuklar Duymasın neden bir türlü yeniden başlayamadı?

BİRLİKTE GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANAN TAMER KARADAĞLI VE PELİN HIZAL MEDYATAVA'YA KONUŞTU... PELİN HIZAL BAKIN HANGİ KANAL ÇALIŞANI ÇIKTI?...

© MEDYATAVA-Dün akşam Fox'un magazin programında yayınlanan görüntülerde Altın Portakal partisinde Tamer Karadağlı'nın "evli bir kadınla kumsalda aşk yaptığı" iddia edildi. Medyatava tarafları buldu konuştu, bakın olayın altından ne çıktı?

RATING LİSTESİNE DAMGASINI DİZİLER VURUYOR... PERŞEMBENİN GALİBİ YİNE BİR DİZİ OLDU...

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Star TV'de yayınlanan Tamer Karadağlı'nın oynadığı Son Ağa'yı izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PERŞEMBEYE DAMGASINI DİZİLER VURDU. PEKİ EN ÇOK HANGİ DİZİ İZLENDİ?

Perşembe günü tüm izleyiciler ve AB Grubu en çok Star TV'de yayınlanan başrolünde Tamer Karadağlı'nın rol aldığı Son Ağa seyredildi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

'YIKILMADIM AYAKTAYIM...' TAMER KARADAĞLI EKRANA DÖNDÜ!

Star'da yayınlanan Tamer Karadağlı'nın başrolünü oynadığı 'Son Ağa' perşembe günü tüm izleyicide birinci oldu. Programların grafikli izlenme oranları yan sürunda RATİNG bölümünde.

SEDA SAYAN İLE TAMER KARADAĞLI'NIN DİZİSİ FEDAİ SONA MI ERİYOR?

İlk bölümü iyi rating yapan Seda Sayan ile Tamer Karadağlı'nın başrollerini paylaştığı Fedai adlı dizi, beklendiği kadar ilgi görmediği için sona mı eriyor?

FERHAT GÖÇER VE ÖMÜR GEDİK'İN İLK KONUĞU TAMER KARADAĞLI

tv8, yeni yayın döneminde bugüne kadar ekranlara gelmeyen benzersiz bir yapıma imza atıyor: GÜZEL ŞEYLER… Ferhat Göçer ve Ömür Gedik'in sunduğu programda neler var ne zaman yayınlanacak?

TAMER KARADAĞLI, HANGİ DİZİDE HANGİ ÜNLÜ KADIN ŞARKICIYLA OYNAYACAK?

Taş fırın erkeği olarak ünlenen tiyatro oyuncusu Tamer Karadağlı, Show TV'de yayınlanan Doktorlar dizisinde oynamaktan neden ve kimin için vazgeçti?

TÜRKLER HOLLYWOOD'DANIN GAZINA GELMEYİN

Deniz Akkaya ve Tamer Karadağlı'nın rol aldıkları Hollywood yapımı Ölümle Dans filmini izleyen Ahmet Hakan, Hürriyet'teki yazısında filmi yerden yere vurdu.

CINE5'İN SON TRANSFERİ: TAMER KARADAĞLI

MEDYATAVA- 26 Mart'tan itibaren yeni programlarına başlayacak olan Erol Aksoy yönetimindeki CINE5'in son transferi ünlü oyuncu Tamer Karadağlı oldu. Peki Tamer Karadağlı ne yapacak?

Sayfa Derleme Süresi: 3.8236 saniye