TV8 ŞAHAN'A ALTERNATİFİ BULDU

TV8, yeni sezonda atv'ye transfer olan Şahan Gökbakar'ın yerine geçecek ismi buldu. İşte, TV8'in yeni komik adamı...

TEMMUZ AYINDA HANGİ KANAL NE KADAR İZLENDİ? KANALTÜRK'ÜN YÜKSELİŞİ DİKKAT ÇEKİCİ!

Temmuz ayında 34 kanalın izlenme paylarını her ay olduğu gibi yine Medyatava açıklıyor. Her ay düzenli şekilde yükselen Kanaltürk, bu ayda çıkışını sürdürdü ve muadilleri arasında sıyrılmaya başladı. NTV prime time'da CNN Türk'ün hemen hemen iki katı izlenme payına ulaşırken TV8'in istikrarlı çizgisini koruduğu görüldü. İşte 34 kanalın Temmuz ayı izlenme payları.

İNGİLTERE PREMİER LEAGUE tv8’DE BAŞLIYOR

İtalya Ligi'nden sonra İngiltere Ligi'ni de bünyesine katan tv8, Premier Lig'den ilk maçı 13 Ağustos Cumartesi günü yayınlayacak.

MEDYADAN BU KEZ DE GÜZEL BİR HABER: BİLGE EGEMEN DÜNYAEVİNE GİRDİ

Devriye programıyla tanıdığımız, son olarak tv8'de Ah Şimdi Orada Olmak Vardı isimli programı sunan Bilge Egemen, doktor Cevher Önay'la evlendi.

GÖZ HASTANESİ'NİN REKLAM GİBİ HABERİ 4 TV VE 3 GAZETEYE UYARI GETİRDİ

Basın Konseyi, ''göz hastalıklarının tedavisinde izleyicilerin ve okuyucuların yanlış bilgilenmesine neden olan haberleri yeterince soruşturmadan yayınladıkları'' gerekçesiyle CNNTürk,SKYTürk, atv ve TV8 televizyonları ile Zaman, Sabah ve Vatan gazetelerinin uyarılmasına karar verdi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI CANLI YAYINDA SÖZLÜYÜ GEÇEMEYİNCE FLÜT ÇALDI

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, dün akşam TV8'de canlı olarak yayınlanan 'Sağduyu' programında yıllar sonra kara tahta önünde sözlü oldu. Bakan'a hangi sorular soruldu?

BAKAN SAZA GELDİ! KÜRŞAD TÜZMEN CANLI YAYINDA DÜET YAPTI

Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, TV8'de yayınlanan Sağduyu programında şarkı söyledi. Peki, hangi şarkıyı?

YÜKSEL AYTUĞ, TV8'LE ANLAŞTI

Vatan Gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, TV8'le anlaştı. Aytuğ, Yakından Kumanda köşesiyle her hafta televizyon dünyasını televizyonda değerlendirecek.

41 KANALIN NİSAN AYI İZLENME PAYLARI SADECE MEDYATAVA'DA

Medyatava günlük olarak ölçülmeyen kanalların aylık izlenme paylarını (share) yayınlamaya devam ediyor. İşte CNN Türk'ten NTV'ye; TV8'den CNBC-e'ye kdar 41 kanalın nisan ayı izlenme payları...

TV8'İN YENİ HABER MÜDÜRÜ GÜRCAN ÇİLESİZ

Geçtiğimiz hafta yapılan yönetim değişikliğiyle yeniden yapılanma sürecine giren tv8’de, Haber Müdürlüğü’ne Gürcan Çilesiz getirildi.

TV8'İN YENİ GENEL MÜDÜRÜ ALİ TEVFİK BERBER

Ender Bölükbaşı'nın, dün, tv8 ile yollarını ayırdığını yazmıştık. Boşalan koltuk için yeni isim yine tv8'in içinden belirlendi: tv8 Haber Müdürü Ali Tevfik Berber. Kanalın yeni program Koordinatörü de belli oldu.

FAİK ÇETİNER TV8 YOLUNDA MI?

Milliyet TV eleştirmeni Sina Koloğlu, TRT'deki Faik Çetiner'in tv8 yolunda, NTV'deki Güntekin Onay'ın da TRT yolunda olduğunun kulağına geldiğini yazdı.

MART AYINDA HANGİ KANAL NE KADAR İZLENDİ? CNN TÜRK'TEN NTV'YE 31 KANALIN İZLENME ORANLARI SADECE MEDYATAVA'DA

Medyatava AGB raporlarında yer almayan kanalların izlenme oranlarını açıklamaya devam ediyor. İşte CNN Türk'ten NTV'ye, TV8'den CNBC-e'ye kadar 31 kanalın mart ayı izlenme oranları...

'YAŞAMDAN DAKİKALAR' TV8'DE DEVAM EDECEK

Star TV'ye geçmesi için teklif götürülen 'Yaşamdan Dakikalar' ekibi, kendilerine kucak açan tv8'den ayrılmamma kararı aldı.

YAŞAMDAN DAKİKALAR TV8'DEN KOPTU! İŞTE MEDYADA SON TRANSFER HABERİ!

ÖZEL-Hıncal Uluç, Nebil Özgentürk, Sunay Akın ve Haşmet Babaoğlu'nun sunduğu Yaşamdan Dakikalar, transfer oluyor. atv'den TV8'e geçen programın yeni kanalı hangisi...

Sayfa Derleme Süresi: 4.3299 saniye