KARAMEHMET SAVAŞÇI OLDUĞUNU NASIL İSPATLADI?

Mehmet Ali Birand, Mehmet Emin Karamehmet'i ihale masasında görünce etrafındakilere ne dedi?

'MEDYADA HİÇBİR ŞEY ARTIK ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK'

Sabah'ın Cumartesi yazarı Sami Tosun'dan bir "hop kültür" yazısı: "Evet, medyada hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak. Cinsel çılgınlık da dahil her türlü özgürlüğün yılmaz savaşçısı Rasim Ozan köşeci, Helin Avşar röportajcı, Ercan Saatçi spor insanı, Oray Eğin 'şovmen', Ece Vahapoğlu romancıdır artık."

TURGUT ÖZAKMAN: YAKTIM AMA İÇİM RAHAT

Halit Refiğ'in ölümüyle yeniden gündeme gelen 'Yorgun Savaşçı' filmini yakan komisyonda bulunan yazar Turgut Özakman yıllar sonra içini döktü.

TULUHAN TEKELİOĞLU: MESLEKTE İLK ZAMANLAR DAHA DUYGUSALDIM, ŞİMDİ RUHUM DAHA SAVAŞÇI

MEDYATAVA RÖPORTAJ- Sabah-Cumartesi röportajlarından tanıdığımız Tuluhan Tekelioğlu, Sayım Çınar’a konuştu. Tekelioğlu, TRT2’de yaptığı programları, beğendiği röportajcıları, Emine Erdoğan’la yaptığı röportajın detaylarını, Ayşe Arman ile Ahmet Tulgar’ı nasıl bulduğunu ve unutamadığı röportaj enstantanelerini anlattı.

EUROSPORT SPİKERİ CANER ELER, KANSERLE MÜCADELESİNİ ANLATTI

Fransa Bisiklet Turu'nda kanserli iki yarışçının rekabetini film senaryosu gibi anlatan Caner Eler de bir kanser savaşcısı çıktı.

MEDYANIN YENİ SAVAŞÇILARI! HAKAN AYGÜN, TUNCAY ÖZKAN'I DÜELLOYA DAVET ETTİ

Bugün Gazetesi yazarı Hakan Aygün, sahibi olduğu televisyon kanalında yayınlanan programda "Cumhuriyet’ten çıkan Hakan var ya, karşıma çıkmasın, yakaladığım yerde ..." diyen Tuncay Özkan’ı düelloya davet etti.

DOĞA SAVAŞÇCILARI, MEDYAYA ÖDÜL VERDİ

Doğa Savaşçıları Çevre Örgütü'nün, Anadolu Ajansı (AA) İstanbul Bölge Müdürlüğü'nün de aralarında bulunduğu bazı kurumlar ile kişilere layık gördüğü “Çevre Ödülleri”, törenle dağıtıldı.

TV ELEŞTİRMENİ SİNA KOLOĞLU, BBC PRIME'DA BİR DİZİYE DİKKAT ÇEKİYOR

Okuyucusundan gelen bir mektubu köşesine taşıyan Sina Koloğlu BBC Prime'da yayınlanan Spooks adlı diziyi yazdı. Dizinin ilk bölümünde, bir MI-5 ajanı T.C. Londra Büyükelçiliği'nde gizli görevle çalışırken (!) BBC'nin tabiriyle 'Kürt Özgürlük Savaşçıları'nın elçiliği basması üzerine rehin alınıyor. Bu kişilerin isteği Türk hapishanelerinde tutuklu arkadaşlarının serbest bırakılması"... Okuyucu mektubuna şöyle devam ediyor: İngiltere'de hiçbir basın kuruluşu IRA'ya "İrlandalı Özgürlük Savaşçıları" diyemez.

´YORGUN SAVAŞÇI´NIN TELEVİZYON ´MACERASI´ KİTAP OLDU

Kemal Tahir´in ünlü romanı televizyona uyurlandığında TRT prodüktörü olan Ömer Serim, dizinin yakılma hikayesini ´Devlet Yapar Devlet Yakan´ adlı kitapta anlattı.

Sayfa Derleme Süresi: 3.2666 saniye