Beren Saat'in yeni dizisi İntikam'dan üç yeni fragman

Kanal D’nin başrollerini Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler’in paylaştıkları, çok yakında ekrana gelecek olan yeni dizisi İntikam’ın üç yeni fragmanı yayınlandı.

İŞTE BEREN SAAT'İN YENİ DİZİSİ İNTİKAM'IN İLK GÖRÜNTÜLERİ VİDEO

© MEDYATAVA-Kanal D'nin iddialı projesi İntikam'ın ilk görüntüleri görücüye çıktı. Dizide başrolleri Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler paylaşıyor.

NEJAT İŞLER ALTIN KOZA JÜRİSİNDE

17-23 Eylül tarihleri arasında Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak 19. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nin son jüri üyesi, oyuncu Nejat İşler oldu.

KEŞANLI ALİ’YE ÖZEL MORGOL GÖMLEK

Keşanlı Ali Destanı’nın meşhur Morgol gömleği Nejat İşler için özel tasarlandı. İşte bu özel gömleğin özellikleri...

İLK KEŞANLI ALİ, SON KEŞANLI ALİ İÇİN NE DEDİ?

Oyunla neredeyse bütünleşen ilk Keşanlı Ali ve Zilha'yla buluşan Akşam muhabirleri Nejat İşler'in canlandırdığı yeni Keşanlı Ali'yi sordu...

DİZİLEAKS'İN MERCEĞİNDE BU HAFTA NEJAT İŞLER VE KIVANÇ TATLITUĞ VAR

© MEDYATAVA- Bir Çocuk Sevdim (Show TV), Keşanlı Ali Destanı (Kanal D), Hayat Devam Ediyor (atv) ve Kuzey Güney (Kanal D)... İşte “DiziLeaks”in bu haftaki dizi eleştirileri…

NEJAT İŞLER HANGİ DİZİYLE GERİ DÖNÜYOR?

Ünlü oyuncu Nejat İşler yeni başlayacak bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

İŞTE SARIŞIN NEJAT İŞLER!

Star TV’nin Adam Film imzalı polisiye dizisi ‘Behzat Ç.’nin pazar günü ekrana gelecek bölümünde seyircileri bir sürpriz bekliyor

BEHZAT Ç.'DEKİ SEVİŞME SAHNESİNİN SIRRI ORTAYA ÇIKTI

Star TV'deki "Behzat Ç." dizisinde sevişme sahnesiyle olay yaratan Nejat İşler, Esquire dergisine o sahnenin nasıl çekildiğini anlattı.

NEJAT İŞLER'DEN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR

“Kaybedenler Kulübü” filminin başrol oyuncusu Nejat İşler, konuk olduğu yayında şaşırtıcı itiraf ve açıklamalarda bulundu.

KAYBEDENLER KULÜBÜ ELEŞTİRMENLERDEN İYİ NOT ALDI VİDEO

Tolga Örnek’in hem yönettiği hem de Mehmet Ada Öztekin’le birlikte senaryosunu yazdığı, başrollerini Ahu Türkpençe, Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in paylaştığı “Kaybedenler Kulübü” filmi, 25 Mart’ta vizyona girecek.

NEJAT İŞLER: KENDİMİ BABALIĞA HAZIRLIYORUM

Sakin bir hayat için Bodrum'da bir köye yerleşen Kaybedenler Kulübü adlı filmin başrol oyuncularından Nejat İşler hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

BEHZAT Ç'DE BUZLANMA ÜZERİNE KOMPLO

Sina Koloğlu, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide Nejat İşler'in buzlanan sahneleri üzerine komplo teorileri üretti.

CESUR SAHNELERİYLE GÜNDEME GELEN 'KAYBEDENLER KULÜBÜ'NÜN FRAGMANI YAYINLANDI VİDEO

Tolga Örnek’in yönettiği, başrollerini Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe, İdil Fırat ve Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı ‘Kaybedenler Klübü’nün fragmanı yayımlandı...

FİLMDEKİ GRUP SEKS SAHNELERİ İÇİN ÖZEL RİCA

Kaybedenler Kulübü filminin başrol oyuncuları Nejat İşler ve Yiğit Özşener grup seks sahnesinin basına sızdırılmaması için ricada bulundu...

Sayfa Derleme Süresi: 4.6384 saniye