BELÇİM ERDOĞAN ŞİMDİ DE PSİKOLOG OLACAK

Geçen sene Mehmet Günsür ile başrol oynadığı “Aşk Tesadüfleri Sever” filmindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Belçim Bilgin, şimdi de “Kurtuluş Son Durak” filminde oynayacak.

İŞTE MEHMET GÜNSÜR'LÜ 'MUHTEŞEM YÜZYIL' VİDEO

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Şehzade Mustafa karakterini canlandıracak olan Mehmet Günsür’ün de yer aldığı tanıtım filmi televizyonda yayınlamaya başladı.

TATLITUĞ'UN DİZİSİNDE MEHMET GÜNSUR YOK...

© MEDYATAVA--Kıvanç Tatlıtuğ'un Kanal D'de yayınlanacak yeni dizisinde Mehmet Günsur'un da oynayacağı haberi bugün internete düştü... Ancak Günsur kadroda yok.

ÖMER FARUK SORAK, TNK GRUBUNA KLİP ÇEKTİ

Rock müziğin yeni gruplarından TNK, 4 Şubat'ta vizyona girecek, başrollerinde Belçim Bilgin ve Mehmet Günsur'un rol aldığı, Ömer Faruk Sorak filmi "Aşk Tesadüfleri Sever"de bir şarkılarıyla yer aldı.

MEHMET GÜNSUR'UN ROL ALDIĞI HOLLYWOOD FİLMİ VİZYONA GİRİYOR

Genç oyuncu Mehmet Günsür'ün baş rollerini Domiminic Swain, David Carradine ve Udo Kier'le paylaştığı Hollywood yapımı "Dehşet Gecesi" filminin 20 Temmuz'da vizyona girecek.

İSTANBUL FİLM FESTİVALİ JÜRİSİNDE HANGİ ÜNLÜ GAZETECİ VAR?

31 Mart'ta başlayacak olan ve jüri başkanlığını Ferzan Özpetek'in yapacağı 26. Uluslararası İstanbul Film Festivali’nin jürisinde genç oyuncu Mehmet Günsur'la birlikte bir de gazeteci yer aldı...

Sayfa Derleme Süresi: 4.7006 saniye