4 BÜYÜK KANALIN ANCHOR'UNUN YAŞ ORTALAMASI 64,5

MEDYATAVA-ANALİZ: Ana haberde deneyimli habercilere dönüş sonrası yaş ortalaması yükseldi. Kanal D, Show ve Star sonrası atv de trende uyup, haberin başına deneyimli gazeteci Mehmet Barlas'ı getirince Medyatava'ya durumu analiz etmek düştü.

BU SALI BİNBİR GECE'NİN GALİBİYETİYLE SONLANDI

Salı günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Binbir Gece oldu. Geçtiğimiz haftalarda Binbir Gece'nin tahtını sallayan, en yakın rakibi Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun ise ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜNÜN GALİBİ KANAL D

Pazartesi günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

CUMARTESİ DE SHOW TV İLE KANAL D ARASINDAKİ RATING REKABETİ DEVAM ETTİ. PEKİ KİM GALİP GELDİ?

Cumartesi günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Show TV'nin yarışması Var mısın Yok musun oldu. Yarışmanın en yakın rakibi ise Kanal D'nin dizisi Genco idi. Ama hafta sonunun ilk günü yine Acun Ilıcalı'nın galibiyetiyle kapandı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

CUMA GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Cuma günü total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ın tekrar bölümü birinci olurken, AB Grubu da yine Kanal D'nin dizisi Asi'yi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

VAR MISIN YOK MUSUN'UN GEÇEMEDİĞİ TEK PROGRAM; YAPRAK DÖKÜMÜ

Çarşamba günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü. Bu sezon her diziyi geçmeyi başaran Acun Ilıcalı'nın bileğini bükemediği tek yapım da Yaprak Dökümü oldu... Ratingler yan sütunda...

SALI GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR İZLENDİ

Salı günü total'de en çok izlenen program Acun Ilıcalı'nın sunduğu Show TV'nin yarışması Var mısın Yok musun oldu. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Binbir Gece'yi izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Pazartesi günü total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar yine rakip tanımadı. AB Grubu ise atv'nin dizisi Elvada Rumeli'yi izledi. Pazartesi günü en çok izlenen haber bülteni ise her iki grupta da ikinci olan Kanal D Ana Haber Bülteni idi... Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ATV YENİ PATRONU ÇALIK'I ALTINCILIKLA KARŞILADI

Dün akşam Show TV prime time'ın galibi oldu. Kanal D ikinci sırada yer alırken, STV üçüncü, Star dördüncü, Fox beşinci oldu. atv yeni patronu Çalık'a devredildiği ilk günün akşamında ise ancak altıncı olabildi...

YAPRAK DÖKÜMÜ MİLLİ MAÇTAN BİLE ÇOK İZLENDİ

Çarşamba günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü oldu. İkinciliği ise Türkiye - İsveç maçı aldı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SALININ GALİBİ YİNE BİNBİR GECE OLDU

Salı günü total'de ve AB Grubu'nda en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Binbir Gece oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİ GÜNÜ EN ÇOK HANGİ PROGRAM İZLENDİ?

Pazartesi günü total'de en çok izlenen program Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise atv'de yayınlanan Elveda Rumeli'yi izledi. Her iki grubun en çok izlediği haber bülteni ise Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

CUMA GECESİNİN GALİBİ KANAL D OLDU

Cuma günü total'de en çok izlenen program Kanal D'nin dizileri Arka Sokaklar oldu. AB Grubu ise yine Kanal D'nin dizisi Asi'yi seyretti. Raiting sıralamasında bu dizileri takip eden programlar da yine Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show ve Kanal D Ana Haber Bülteni oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SHOW TV KIL PAYI OCAK AYINI ÖNDE KAPADI... DİĞER ÜÇ KATEGORİDE KANAL D ÖNDE, STAR VE KANAL 7 DÜŞÜŞTE...

RATING ANALİZ-Ayın son üç gününde Kanal D'yle nefes kesen bir mücadeleye giren Show TV tüm gün prime time'de kıl payı farkla birinciliği aldı. Böylece iki sezon sonra Kanal D ilk kez birinciliği kaptırmış oldu. Tüm gün ve AB prime time'ın galibi ise yine Kanal D... En büyük kan kaybı Star ve Kanal 7'de... İşte ocak ayı izlenme payları...

ÇARŞAMBANIN GALİBİ AÇIK ARA YAPRAK DÖKÜMÜ

Çarşam günü en çok izlenen program total'de de AB Grubu'nda da Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü oldu. Başladığı günden bu yana rating listelerinin tartışmasız galibi olan dizi, total'de 44.8, AB Grubu'nda ise 48.2 share alarak ciddi bir farkla rakiplerini geride bıraktı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 3.4956 saniye