KANAL D BİRİNCİ, TRT VE FOX YÜKSELİYOR, KANAL 1 DURDU, STAR 5'İNCİLİĞE DÜŞTÜ...

Mayıs ayında Kanal D dört kategoride birinci oldu. Show TV ikinci sırada yer alırken, her kategoride üçüncülük yarışı yaşandı. Fox TV a da olsa yükselişini sürdürürken, Kanal 1 izlenme pyını artıramadı. TRT'nin prime time AB grubunda yükselişi dikkat çekerken, Star tüm izleyici prime time'da 5'inciliğe gerildedi... İşte mayıs ayı izlenme payları..

VAR MISIN YOK MUSUN ASİ REKABETİ

Cuma günü total Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun'u izledi. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Asi'yi seyretti. Uzun zamandır her iki grupta da birinciliği hiç kimseye kaptırmayan Asi, bu hafta total'de Acun Ilıcalı'nın gerisinde kaldı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

BKM MUTFAK 'ÇOK ÖZEL HAREKETLER BUNLAR' ADLI GÖSTERİ RATING LİSTESİNE KAÇINCI SIRADAN GİRDİ

Çarşamba günü yine total ve AB Grubu'nda en çok Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü seyredildi. Yılmaz Erdoğan'ın Kanal D'de başlayan yeni gösterisi ise hem total'de hem de AB Grubu'nda listeye 4. sıradan girmeyi başardı. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

UĞUR DÜNDAR'LA STAR HABER, AB GRUBUNDA DİĞER ANA HABER BÜLTENLERİNİ GEÇTİ

Salı günü total ve AB Grubu Kanal D'de yayınlanın Binbir Gece adlı diziyi seyretti. Ana haber bültenlerinde ise AB Grubu, Uğur Dündar'la Star TV Ana Haber Bülteni'ni tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

KANAL D'NİN YENİ DİZİSİ YOL ARKADAŞIM RATING LİSTESİNDE KAÇINCI?

Pazartesi günü sonuç yine değişmedi, total Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı izledi. AB Grubu ise Elveda Rumeli'yi tercih etti. Kanal D'nin Bıçak Sırtı yerine başlayan yeni dizisi Yol Arkadaşım rating listesine ise total'de 6. AB Grubu'nda ise 3. sıradan girdi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

HAFTA SONUNUN RATING ŞAMPİYONU URUGUAY - TÜRKİYE MAÇI

Pazar günü total ve AB Grubu TRT 1'de yayınlanan Uruguay - Türkiye maçını seyretti. İkincilik Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun'un oldu. Kanal D'de yayınlanan "Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu" adlı yabancı film ise en çok seyredilen üçüncü program oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

AB GRUBU'NDA KOMEDİ DÜKKANI BEYAZ'I GEÇTİ

Cuma günü total ve AB Grubu yine Kanal D'nin dizisi Asi'yi seyretti. TRT 1'de yayınlanan Komedi Dükkanı, AB Grubu'nda en çok seyredilen 4. program oldu ve Beyaz Show'u geçti. Total ise Beyaz Show'u izlemeyi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAPRAK DÖKÜMÜ GEÇİLEMİYOR

Çarşamba günü total ve AB Grubu yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİNİN GALİPLERİ YİNE DEĞİŞMEDİ

Pazartesi günü total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar seyredildi. AB Grubu ise uzun zamandır olduğu gibi yine tercihini değiştirmedi ve atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SHOW TV FİNAL MAÇINI BANTTAN YAYINLARKEN KANAL D NE YAPTI?

Show TV Zenith ile Rangers arasında yayınlanan UEFA kupası maçını banttan yayınladı.Bu sırada rakibi Kanal D ilginç bir olaya imza attı.

ÇARŞAMBANIN GALİBİ YİNE YAPRAK DÖKÜMÜ

Çarşamba günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. Programların izlenme oranları RATIGN bölümünde.

SALININ GALİBİ KANAL D

Salı günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Binbir Gece'yi seyretti. Total Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haberi izlerken, AB Grubu Uğur Dündar'ın sunduğu Star TV Ana Haber Bülteni'ni tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

KANAL D'NİN YENİ DİZİSİ YOL ARKADAŞIM YAYINLANDIĞI İLK GÜN KAÇINCI OLDU?

Pazartesi günü total'de en çok Kanal D'nin disizi Arka Sokak'lar seyredildi. AB Grubu ise yine atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi tercih etti. Kanal D'nin Bıçak Sırtı yerine başlayan yeni dizisi Yol Arkadaşım ise total'de sekizinci, AB Grubu'nda ise altıncı oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SON HAFTALARIN CUMA GÜNÜ GALİBİ ASİ, BU KEZ TOTAL’DE ACUN ILICALI’YA YENİLDİ

Cuma günü total'de en çok Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun seyredildi. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Asi'yi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAPRAK DÖKÜMÜ GEÇİLEMİYOR

Çarşamba günü total ve AB GRubu Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. Yayınlandığı günden bu yana rating listesine sadece bir kez ikinci olan dizi bir rekora imza atmaya hazırlanıyor. Pragramların izlenme oranları yandaki RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 4.0453 saniye