HAFTA SONUNUN RATING ŞAMPİYONU URUGUAY - TÜRKİYE MAÇI

Pazar günü total ve AB Grubu TRT 1'de yayınlanan Uruguay - Türkiye maçını seyretti. İkincilik Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun'un oldu. Kanal D'de yayınlanan "Ölümcül Deney İnsanlığın Sonu" adlı yabancı film ise en çok seyredilen üçüncü program oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

AB GRUBU'NDA KOMEDİ DÜKKANI BEYAZ'I GEÇTİ

Cuma günü total ve AB Grubu yine Kanal D'nin dizisi Asi'yi seyretti. TRT 1'de yayınlanan Komedi Dükkanı, AB Grubu'nda en çok seyredilen 4. program oldu ve Beyaz Show'u geçti. Total ise Beyaz Show'u izlemeyi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAPRAK DÖKÜMÜ GEÇİLEMİYOR

Çarşamba günü total ve AB Grubu yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

PAZARTESİNİN GALİPLERİ YİNE DEĞİŞMEDİ

Pazartesi günü total'de Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar seyredildi. AB Grubu ise uzun zamandır olduğu gibi yine tercihini değiştirmedi ve atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi izledi. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SHOW TV FİNAL MAÇINI BANTTAN YAYINLARKEN KANAL D NE YAPTI?

Show TV Zenith ile Rangers arasında yayınlanan UEFA kupası maçını banttan yayınladı.Bu sırada rakibi Kanal D ilginç bir olaya imza attı.

ÇARŞAMBANIN GALİBİ YİNE YAPRAK DÖKÜMÜ

Çarşamba günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. Programların izlenme oranları RATIGN bölümünde.

SALININ GALİBİ KANAL D

Salı günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Binbir Gece'yi seyretti. Total Mehmet Ali Birand'ın sunduğu Kanal D Ana Haberi izlerken, AB Grubu Uğur Dündar'ın sunduğu Star TV Ana Haber Bülteni'ni tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

KANAL D'NİN YENİ DİZİSİ YOL ARKADAŞIM YAYINLANDIĞI İLK GÜN KAÇINCI OLDU?

Pazartesi günü total'de en çok Kanal D'nin disizi Arka Sokak'lar seyredildi. AB Grubu ise yine atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi tercih etti. Kanal D'nin Bıçak Sırtı yerine başlayan yeni dizisi Yol Arkadaşım ise total'de sekizinci, AB Grubu'nda ise altıncı oldu. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SON HAFTALARIN CUMA GÜNÜ GALİBİ ASİ, BU KEZ TOTAL’DE ACUN ILICALI’YA YENİLDİ

Cuma günü total'de en çok Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun seyredildi. AB Grubu ise Kanal D'nin dizisi Asi'yi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

YAPRAK DÖKÜMÜ GEÇİLEMİYOR

Çarşamba günü total ve AB GRubu Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. Yayınlandığı günden bu yana rating listesine sadece bir kez ikinci olan dizi bir rekora imza atmaya hazırlanıyor. Pragramların izlenme oranları yandaki RATING bölümünde.

CUMANIN GALİBİ KANAL D'NİN DİZİSİ ASİ

Cuma günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Asi'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

ÇARŞAMBANIN RATING ŞAMPİYONU YİNE DEĞİŞMEDİ

Çarşamba günü total ve AB Grubu yine Kanal D'nin dizisi Yaprak Dökümü'nü seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

SALININ GALİBİ BİNBİR GECE

Salı günü total ve AB Grubu Kanal D'nin dizisi Binbir Gece'yi seyretti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

MHP KANAL D'Yİ DAVA ETTİ

MHP, Kanal D'de yayımlanan bir programda, "partinin manevi şahsiyetine saldırıda bulunulduğu" iddiasıyla tazminat davası açtı.

PAZARTESİ EN ÇOK HANGİ PROGRAM SEYREDİLDİ

Pazartesi günü total Kanal D'nin dizisi Arka Sokaklar'ı seyrederken AB Grubu atv'nin dizisi Elveda Rumeli'yi tercih etti. Programların izlenme oranları RATING bölümünde.

Sayfa Derleme Süresi: 6.1160 saniye