KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN KILIÇ'I ATİLLA OLGAÇ, GERÇEK HAYATTA 10 KİŞİYİ NASIL ÖLDÜRDÜ?

'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı, 45 yıllık tiyatro sanatçısı Atilla Olgaç hayatıyla ilgili bir gerçeği ilk kez Güzel Şeyler Yapım'ın imzasını taşıyan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunduğu Kanaltürk'te yayınlanan 'Orada Neler Oluyor'da açıkladı.

ORADA NELER OLUYORUN SUNUCULARI NEDEN GÜLME KRİZİNE GİRDİ

Orada Neler Oluyor'u sunan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel program konukları Cenk Torun şarkı söylemeye başlayınca gülme krizine girdi. İşte o anlar. VİDEO

ŞARKICI GÜLŞEN KATILDIĞI BİR RADYO PROGRAMINDA ESKİ AŞKI YAPIMCI EROL KÖSE'NİN İŞLERİNE MANİ OLDUĞUNU İMA ETTİ

Ünlü şarkıcı Gülşen, önceki gün Klass FM'de Cenk Alptekin'in hazırladığı programa konuk oldu. Gülşen, program sırasında bir ara aşk yaşadığı, eski yapımcısı Erol Köse'nin birtakım yeraltı bağlantılarını kullanarak işlerini engellemeye çalıştığını ima etti. İşte o radyo programında konuşulanlar:

BAKKAL ŞARKI POLEMİĞİNE KESİN ÇÖZÜM

İki yıl önce Gülşen’in “Of... Of...” şarkısına demediğini bırakmayan Bengü, şimdilerde Serdar Ortaç’ın “Bakkal şarkı” olarak nitelendirilen besteleriyle hit olmanın yollarını arıyor. Peki “Bakkal şarkı” nedir? Bütün bakkallar aynı müzik zevkine mi sahiptir? “Bu yazın hit şarkısı hangisi olacak?” Atilla Aydoğdu bu soruların cevabını araştırdı.

EVLENECEĞİNİ AÇIKLAYAN GÜLŞEN, EROL KÖSE'YE NEDEN TEŞEKKÜR ETTİ?

Bu sabah Star'da yayına başlayan, Müge Dağıstanlı ve Elif Güvendik'in sunduğu Orada Neler Oluyor adlı programa konuk olarak katılan Gülşen ilginç açıklamalarda bulundu.

GÜLŞEN, EROL KÖSE'DEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Yapımcı Erol Köse tarafından hazırlanıp piyasaya sürülen ’Mucize’ adlı albümünün dağıtımının durdurulmasını isteyen şarkıcı Gülşen, Şişli Adliyesi’ne giderek şikáyetçi oldu.

REHA MUHTAR, SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE SEVGİLİSİ GÜLŞEN'DEN AYRILDI

Reha Muhtar, şarkıcı sevgilisi Gülşen'den ayrıldığını bugün köşesinden duyurdu. Sevgililer Günü'nün bazen ayrılıklar getirdiğini söyleyen Muhtar, "Sevgiliye veda sessizce oldu, sessiz olarak da kalmalı" diye yazdı.

REHA MUHTAR: GÜLŞEN KONUSUNDA KONUŞMAMA KARARIM HERKESİ KAPSIYOR

Reha Muhtar, bugün gecce.com'da, Kenan Erçetingöz'ün yazdığı yazıyla ilgili bir açıklama yaptı.

FLAŞ! REHA MUHTAR'IN İKİNCİ GÜLŞEN VAKASI

MEDYATAVA- Vatan'ın yeni arka sayfa yazarı Reha Muhtar, sayfasını Gülşen ile birlikte hazırlayacak. Ama bu Gülşen, sevgilisi şarkıcı Gülşen değil... Peki kim?.

POPÇU GÜLŞEN VE REHA MUHTAR'DAN MEDYATAVA'YA ÇOK ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA

Dün akşam Pazar Keyfi programı bir canlandırma yaparak, Reha Muhtar, Gülşen ve Ajlan üçlüsünün pişti olduğunu duyurdu. Bunun üzerine ikili sadece Medyatava'ya açıklamada bulundu. İşte bizce çok önemli açıklama...

SABAH GENEL YAYIN YÖNETMENİ FATİH ALTAYLI YAZARININ AŞKINDA RACON KESTİ

Sabah Genel Yayın yönetmeni Fatih Altaylı bugünkü yazısında Gülşen'le aşk yaşayan yazarı Reha Muhtar hakkında bakın nasıl bir tespitte bulundu.

AHMET HAKAN, REHA MUHTAR - GÜLŞEN AŞKINA 'MEDYADA ETİK' AÇIDAN YAKLAŞTI

"Madem son günlerde "gazetecilerin borsada oynaması" ya da "medya mensuplarının beleş gezilere tebelleş olmaları" gibi mevzularda bir etik tartışması başlatıldı... O halde eski bir hikayeyi yeniden gündeme getirmekte fayda var..."

REHA MUHTAR ELEŞTİRİLERE ÇOK ANLAMLI BİR YAZIYLA YANIT VERDİ

Reha Muhtar, Gülşen'le birlikteliği yüzünden kendisini eleştirenlere Sabah'taki köşesinden çok anlamlı bir yazıyla yanıt verdi.

GÜLŞEN TATİLDEN DÖNER DÖNMEZ REHA MUHTAR'LA AŞKINI ANLATII

şarkıcı Gülşen, Reha Muhtar'la aşkını 'Hey Canlı'ya anlattı: Reha Bey pırlanta kalpli bir insan. Tatilimiz boyunca beni Fransızca şarkılar söyleyerek şımarttı.

Sayfa Derleme Süresi: 3.0937 saniye