FATİH AKSOY'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR: FAHİŞELİK TELEVİZYONLA BAŞLAMADI

Yapımcı Fatih Aksoy, Sabah'tan Rahşan Gülşan'a verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu. TV şöhretlerini yorumlayan Aksoy, yapımcısı olduğu yeni film için de çok ağır konuştu.

MANKENLER EKRANDA KICK-BOKS İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy’un yapımcılığını yapacağı programda, mankenler kick boks turnuvasında dövüşecek.

BİR PATRON, BİR YAPIMCI DİLE GELDİ: SET ÇALIŞANLARI SENDİKA KURUN

Med Yapım'ın sahiplerinden Fatih Aksoy, günde 15 saatin üzerinde çalışmak zorunda kalan set çalışanlarını sendika kurmaya çağırdı. Aksoy'un açıklamaları Vatan'ın Gülümse ekinde...

MEDYATİK AYRILIKLAR MEDYATİK BARIŞMALAR

Kelebek'ten Cengiz Semercioğlu, ""Ben TV kameralarına açıklama yaptım, lafımdan dönmem" diyen yapımcı Fatih Aksoy'un, Aysun Kayacı ile barışmasını köşesine taşıdı.

HABER GENEL YAYIN YÖNETMENLERİ FULL EKRAN'DA

Bugüne kadar Faruk Bayhan, Abdullah Oğuz, Saner Ayar, Murat Saygı, Can Tanrıyar, Fatih Aksoy, Osman Yağmurdereli, Osman Sınav gibi ekrana çıkmayan isimlerin konuk olduğu Full Ekran'da bu akşamdan itibaren kanalların haber genel yayın yönetmenleri turu başlıyor. İşte ilk konuklar...

KENAN IŞIK: HABER NASIL HAZIRLANIR BİLMEM AMA İYİ HABER OKURUM

STAR TV'den Ana Haber Bülteni'ni sunma teklifi alan Kenan Işık, "Öncelikle bağlı bulunduğum Kanal D ve Med Yapım'la görüşmem lazım. Murat Saygı ve Fatih Aksoy'la oturup konuşacağız. Tek başıma bir hareket edemem" dedi.

MURAT SAYGI´DAN POPSTAR AÇIKLAMASI

Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı ile Med Yapım Genel Müdürü Fatih Aksoy, Türkstar polemiğine son noktayı koymak için ortak bir açıklama yaptılar: "Show TV’nin aldığı bir tek isim hakkıdır. Bu da Fatih Altaylı’yı almadan Teke Tek, Uğur Dündar’ı almadan Arena veya oyuncu ve yapımcılarını almadan Kınalı Kar’ı yapmaktan farklı birşey değildir."

FUTBOLSTAR´I YAPACAĞIM DEDİ SORUNLAR BAŞLADI

"Popstar" yarışmasının mimarlarından Fatih Aksoy´la Osmantan Erkır arasındaki kriz, Erkır´ın bir röportajından "Popstar´ı Türkiye´ye getirdim. Şimdi de Futbolstar´ı Türkiye´ye getiriyorum" demesi oldu. Bunu okuyan Fatih Aksoy, yapımcı kişiliğinin gölgelendiğini düşünerek Erkır´la köprüleri attı ve cuma günkü finalden önce "Bugün sen gelme" dedi.

Sayfa Derleme Süresi: 4.4415 saniye