'AHU'YU EVE KAPATTIM'

Balayı için gittiği Dubai’den döner dönmez stand-up şovlarına başlayan Cem Yılmaz, yeni gösterisine düğünü ve hamile eşi Ahu Yağtu ile ilgili espriler de ekledi.

CEM YILMAZ'I KIZDIRAN SÖZ VİDEO

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çifti balayı için gittikleri Dubai'den Emirates Havayolları'nın tarifeli seferiyle İstanbul'a döndüler.

DUBAİ'DEN MUHTEŞEM YÜZYIL SEFERİ

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin büyük bir ilgiyle izlendiği Dubai'den bir televizyon, Türkiye'ye gelerek dizi ekibiyle röportaj yaptı ve 1 saatlik programı yayına verdi.

AYŞE ARMAN: KOCAM ALDATABİLİR AMA BANA SÖYLEMESİN!

Bir markanın yeni reklam yüzü olan Ayşe Arman, İstanbul'a döndü ve 7 sene yaşadığı Dubai için 'Adı batsın' dedi. Arman'ın Hello dergisine verdiği röportaj...

HURRİYET.COM.TR YAZARI YONCA TOKBAŞ: KOŞMASAYDIM İNTİHAR EDERDİM

Ayşe Arman, Dubai'de yaşayan hurriyet.com.tr yazarı Yonca Tokbaş'la konuştu. Tokbaş intihardan nasıl vazgeçtiğini anlattı.

AYŞE ARMAN DUBAİ'YE VEDA EDİYOR. PEKİ ARMAN BUNDAN SONRA NEREDE YAŞAYACAK?

Ayşe Arman'ın tam 7 yıldır yaşadığı Dubai'ye veda etme zamanı geldi. Arman şehirden ayrılırken özel bir veda çekimi yaptı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN OBAMA'YI EZDİ GEÇTİ

Gönülçelen dizisiyle ekranlarda olan Tuba Büyüküstün Dubai'de ABD Başkanı Barack Obama'yı ezdi geçti!..

TÜRK DİZİLERİ DUBAİ'DE YARIŞACAK. İŞTE ADAYLAR...

Ortadoğu ülkelerinde milyonlarca evde baş köşeye oturtulan Türk televizyon dizileri ve dizilerdeki sevilen karakterleri canlandıran oyuncular Dubai'de yarıştırılacak.

GUARDIAN'DAN DENSİZ BENZETME

Guardian gazetesinde yer alan bir yazıda ülkeleri ekonomik durumlarına göre ele alan kısaltma modasına değinilerek, “Bir kısaltma ölürken diğeri doğuyor. Finansal piyasalar yönetilmesi en zor açıkları bulunan ülkelerden oluşan Stupid kısaltmasını şimdiden üretti ve İngiltere’de burada. Yeni kısaltma İspanya (S), Türkiye (T), İngiltere (U), Portekiz (P), İtalya (I) ve Dubai’den (D) oluşuyor” denildi.

NİHAT ODABAŞI DUBAİ HAVAALANI'NDA GÖZALTINA ALINDI

Nihat Odabaşı, Elizabeth Hurley’in fotoğraflarını çekmek için gittiği Mauritius Adası’ndan dönüşte Dubai aktarmasında business bilet krizi yaşadı.

YAYINCILARIN GÖZÜYLE DOĞAN GRUBU'NA KESİLEN CEZA

Uluslararası Periyodik Yayıncılar Federasyonu’nun (FIPP) düzenlediği bir toplantı için Dubai'ye giden Mehmet Yılmaz, toplantıya katılan yayıncıların Doğan Grubu'na kesilen vergi cezasıyla ilgili kanaatlerini yazıyor.

HINCAL ULUÇ'TAN AYŞE ARMAN'A: MASA BAŞINDA AHKAM KESMEK YAKIŞIYOR MU?

Ayşe Arman'ın Dubai'ye yerleşmesinin mesleğini olumsuz etkilediğini iddia eden Hıncal Uluç, Arman'ı bakın yine nasıl eleştirdi...

HINCAL ULUÇ: AYŞE ARMAN OLMAK

Hıncal Uluç sordu: Ömer Ayşe'yi alıp Dubai'ye götüreceğine, Ayşe duruma el koyup yaşamlarını İstanbul'da kurdursaydı, "Mutlu bir kadın, mutlu bir anne ve mutlu bir gazeteci Ayşe, daha da mutlu olur muydu acaba?.."

AYŞE ARMAN'A DUBAİ'YE GİDERKEN 'UZAKTAN GAZETECİLİK OLMAZ' DİYEN HINCAL ULUÇ SORDU: KİM HAKLI AYŞE

Hıncal Uluç, Ayşe Arman'ın tartışılan yazı dizisini değerlendirdi.

PARİS HİLTON 'EN YAKIN ARKADAŞ'INI DUBAİ'DE ARAYACAK

Paris Hilton, ABD ve İngiltere'de reyting rekorları kıran 'Sonsuza Kadar En Yakın Arkadaşım' adlı programının Arap versiyonunu çekmek için Dubai'ye gitti.

Sayfa Derleme Süresi: 6.5286 saniye