ÇAĞLA ŞIKEL'İN YERİNİ KİM ALACAK?..

Show TV'de yer alan "Her Şey Dahil"i Alişan'la birlikte sunan Çağla Şikel, doğum nedeniyle yeni yayın döneminde programdan ayrılacak. Peki Alişan'ın yeni partneri kim olacak?..

ÇAĞLA ŞIKEL SHOW TV İLE DAVALIK MI OLDU?

© MEDYATAVA-Show Tv sabah kuşağında Alişan'la birlikte "Her Şey Dahil" programını sunan Çağla Şıkel'in kanalla arasının açıldığı, hatta davalık olduğu iddia ediliyor...

CİNCİ HOCA CANLI YAYINA ÇIKTI YAKALANDI

Çağla Şikel'le Alişan'ın Her Şey Dahil programına katılan Cinci Hoca yayından sonra gözaltına alındı.

ÇAĞLA ŞİKEL CANLI YAYINDA ZOR ANLAR YAŞADI

Şikel, Alişan'la birlikte sundukları programda gözyaşlarına hakim olamadı...

HER ŞEY DAHİL SABAH KUŞAKLARINDA LİDERLİĞİ ALDI

Roman Star'la yakaladığı ratingi sabaha taşıyan Alişan ve Çağla Şikel'in sunduğu Herşey Dahil ratinge giren rakiplerini geçti.

YAVUZ BİNGÖL İLK KEZ KENDİ PROGRAMIYLA EKRANA GELECEK

Dizi dünyasına iyiden iyi alışan şarkıcı Yavuz Bingöl, bu defa da kendi adını taşıyan programıyla ekranda olacak. Peki hangi kanalda?

STAR GAZETESİ GÖRSEL YÖNETMENİ REMZİ ALİŞAN'IN EŞİ VEFAT ETTİ

Star gazetesi görsel yönetmenlerinden Remzi Alişan'ın eşi Tülin Alişan, uzun süredir kansere karşı verdiği mücadeleyi kaybetti. Tülin Alişan'ın cenazesi pazartesi Kanlıca Cami'nde kılınacak namazdan sonra toprağa verilecek.

ÜLKÜCÜ GAZETECİ İSRAFİL KUMBASAR'I, ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI DÖVMÜŞ!

MHP'ye yakınlığıyla bilinen ancak Devlet Bahçeli aleyhtarı olan Yeniçağ Gazetesi'nin dün saldırıya uğrayan Yazarı İsrafil Kumbasar'ı, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Alişan Satılmış'ın dövdüğü iddia edildi.

Sayfa Derleme Süresi: 5.5409 saniye