ACUN-TUĞÇE ORTAKLIĞI BAŞLAMADAN BİTTİ

Tuğçe Kazaz'ın Acun Ilıcalı ile dünyayı gezeceği geçtiğimiz günlerde yazılmıştı. Ancak Ilıcalı bu kararından vazgeçti. Şimdi yeni bir güzel arıyor.

ACUN'UN GALASINDA SÜRPRİZ VAR

Show TV'ye Acun Firarda programını hazırlayan Acun Ilıcalı, Acun Sahnede adlı şovunun galasını bu gece 20.30'da Yeni Melek'te yapıyor. Acun'un ünlü konuklarına bir de sürprizi var.

ACUN ILICALI YENİ MELEK GÖSTERİ MERKEZİ'NDE

‘Acun Firarda’ adlı televizyon programı ile ilgi toplayan Acun Ilıcalı bu kez sahnede.

ACUN ILICALI BABA OLDU

Show TV'de yayınlanan Acun Firarda programının sunucusu Acun Ilıcalı baba oldu. Acun'un eşi Zeynep Ilıcalı New York'ta yaptığı doğumda bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

SHOW TV ÇALIŞANLARINA 'ACUN' MORAL VERECEK

Show TV'nin beğenilen programcısı Acun Ilıcalı, bu kez mesai arkadaşları için sahneye çıkacak ve şov yapacak.

ACUN DA STAND-UP´ÇI OLDU

Televziyondan sahneye geçen son isim Acun Ilıcalı oldu. Acun Firarda programıyla her hafta ekranda olan Acun Ilıcalı, stand-up gösterisinde dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşadığı komik olayları anlatacak.

DÜNYAYI GEZMEKTEN FIRSAT BULURSA EVLENECEK

Show TV´nin bu yıl en çok izlenen programlarından birine imza atan Acun Ilıcalı evleniyor. Halen Acun Firarda programı için dünyanın dört bir yanını gezen Acun Ilıcalı, İstanbul´da olduğu kısa zamanlarda evlilik hazırlıklarını sürdürüyor. Ilıcalı 1 Eylül´de evlenecek.

SÖZ SIRASI ACUN´DA: RÖPORTAJ YAPTIĞIM KİMSE BENİ BOZMADI

Yaptığı röportajlar ve İngilizcesiyle eleştirilere maruz kalan Acun Ilıcalı Vatan Gazetesi´ne konuştu. Ilıcalı, kendisini Milliyet´te eleştiren Ece Temelkuran´a da yanıt verdi.

Sayfa Derleme Süresi: 7.0756 saniye