ACUN ILICALI HANGİ KANALA YENİ BİR PROGRAM YAPACAK?

Milliyet TV eleştirmeni Sina Koloğlu, Acun Ilıcalı'nın Kanal D ile görüştüğünü yazdı. Ancak işin aslını yine Medyatava bildiriyor...

'KIZLAR REYTİNG GETİRSEYDİ FASHION TV REKOR KIRARDI'

Her hafta dünyanın farklı renklerini ekranlara getiren ve mutlaka güzel kızları arayıp bulan Acun Ilıcalı, “Hem geziyor hem para kazanıyor. Bulamadık şöyle bir iş” tanımlamalarına alışmış. Reytingini bu güzel kızlara borçlu olduğunu sananlara ise iki çift lafı var!

ACUN ILICALI: ŞAHAN GÖKBAKAR BİLE BANA HAK VERDİ

Şahan Gökbakar ile barışmasını Habertürk'te Cengiz Semercioğlu'na anlatan Acun Ilıcalı, 'Bazı yazar ablalar beni eleştirdi ama Şahan'ın kendisi bile bana hak verdi' dedi.

İKİ ŞOVMENİN REYTİNG MÜCADELESİ MAHKEMEYE DÜŞTÜ

Ekrandaki rating savaşı iki şovmeni mahkemelik etti. Cumartesileri aynı satte ekrana çıkan Acun Ilıcalı, Şahan Gökbakar'ı dava etti. İşte nedeni...

ACUN-TUĞÇE ORTAKLIĞI BAŞLAMADAN BİTTİ

Tuğçe Kazaz'ın Acun Ilıcalı ile dünyayı gezeceği geçtiğimiz günlerde yazılmıştı. Ancak Ilıcalı bu kararından vazgeçti. Şimdi yeni bir güzel arıyor.

ACUN'UN GALASINDA SÜRPRİZ VAR

Show TV'ye Acun Firarda programını hazırlayan Acun Ilıcalı, Acun Sahnede adlı şovunun galasını bu gece 20.30'da Yeni Melek'te yapıyor. Acun'un ünlü konuklarına bir de sürprizi var.

ACUN ILICALI YENİ MELEK GÖSTERİ MERKEZİ'NDE

‘Acun Firarda’ adlı televizyon programı ile ilgi toplayan Acun Ilıcalı bu kez sahnede.

ACUN ILICALI BABA OLDU

Show TV'de yayınlanan Acun Firarda programının sunucusu Acun Ilıcalı baba oldu. Acun'un eşi Zeynep Ilıcalı New York'ta yaptığı doğumda bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

SHOW TV ÇALIŞANLARINA 'ACUN' MORAL VERECEK

Show TV'nin beğenilen programcısı Acun Ilıcalı, bu kez mesai arkadaşları için sahneye çıkacak ve şov yapacak.

ACUN DA STAND-UP´ÇI OLDU

Televziyondan sahneye geçen son isim Acun Ilıcalı oldu. Acun Firarda programıyla her hafta ekranda olan Acun Ilıcalı, stand-up gösterisinde dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşadığı komik olayları anlatacak.

DÜNYAYI GEZMEKTEN FIRSAT BULURSA EVLENECEK

Show TV´nin bu yıl en çok izlenen programlarından birine imza atan Acun Ilıcalı evleniyor. Halen Acun Firarda programı için dünyanın dört bir yanını gezen Acun Ilıcalı, İstanbul´da olduğu kısa zamanlarda evlilik hazırlıklarını sürdürüyor. Ilıcalı 1 Eylül´de evlenecek.

SÖZ SIRASI ACUN´DA: RÖPORTAJ YAPTIĞIM KİMSE BENİ BOZMADI

Yaptığı röportajlar ve İngilizcesiyle eleştirilere maruz kalan Acun Ilıcalı Vatan Gazetesi´ne konuştu. Ilıcalı, kendisini Milliyet´te eleştiren Ece Temelkuran´a da yanıt verdi.

Sayfa Derleme Süresi: 6.6966 saniye